10 באוגוסט 2010

סוויפר

שיגעון הסוויפר הגיע גם אלי. אחרי התנסות של בנות רבות ברחבי הפרדס הגיע גם אלי המוט המופלא - צלצול בפעמון הדלת והנה החבילה המיוחלת מתפוז הגיעה. 
היה זה יום החופש האחרון שלי ,בדרכי למנוחת הצהריים המיוחלת אז....התלבטות קלה והחלטתי לנסות את הפלא. הבית אינו נקי, יש עוזרת בעוד יומיים אבל החלטתי להיות נחמדה (תמיד אני נחמדה ,אבל הפעם במיוחד :P )  ואולי להקל עליה במקצת . 
חבילת הבסיס מגיעה עם מוט שיש להרכיבו , מטליות יבשות (2) ומטלית לחה (1).
 שינסתי מותניים צרות ויפות , הרכבתי את המוט והמטלית היבשה כאשר ההרכבה מאוד פשוטה וקלה.המטלית נתפסת ע"י תופסנים  בצידי המשטח ולא זזה ממקומה במהלך הניקוי. התחלתי לטאטא את הקומה ....הגעתי לכל פינה ,המוט מסתובב בקלות סביב הרהיטים ואוסף בדרכו את הלכלוך ,השערות ושאר הצרות . ברם (שזה אבל!!) ,לא מספיקה מטלית אחת אלא כמה מהן על מנת להשאיר שטח נקי. 
כמובן שישנה חבילת מטליות יבשות למילוי....


השטח נקי אז עוברים ל"שטיפה" - הרכבתי את המטלית הלחה על המוט והנה אחת ושתיים - השטח נקי, אך אין את ריח הניקיון שנשאר אחרי שטיפה במים. איו לי ספק שאני  אמשיך להשתמש במטליות הלחות 

 כאשר יש צורך להעביר "ויש" במטבח או באמבטיה/שרותים. את הניקוי 

היסודי אני אשאיר לדלי והמגב המסורתי. המרכיב השלישי במתנה היה הדאסטר 

כשמו כן הוא מנקה האבק . רק מה, חבל שנזכרתי להשתמש בו אחרי שניקיתי ....
הוא מגיע עם מוט הארכה , מה שנותן יתרון להגעה למקומות שבד"כ קשים לניקוי - פנטסטי בנקוי זרועות מאווררי התקרה וחלקו העליון של תריסי הגלילה - "הארגז" בלשון מובנת. הדאסטר מתעקל ומגיע לכל פינה ,קלי קלוטו. 
אז לסיכום, בסה"כ מוצר חיובי ביותר כאשר לדעתי הוא ישמש לעזר רב בניקיון הבית אם כי לא הייתי נותנת לו בלעדיות בניקיון. לטעמי אין תחליף לריח השטיפה של דלי וחומר השטיפה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה